UBIQUITI UniFi G6 Bullet, 4K PoE Camera
Nazaj
UVC-G6-BULLET-B
UVC-G6-BULLET-B
Ubiquiti
810177163398
Bar koda:
810177163398
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
UBIQUITI UniFi G6 Bullet, 4K PoE Camera
UBIQUITI UniFi G6 Bullet je napredna IP kamera z ločljivostjo 8 Mpixel v 4K, ki omogoča izjemno kakovost slike, tudi v zahtevnih pogojih. Zahvaljujoč 1/1.8-palčnemu slikovnemu senzorju, 2D in 3D zmanjšanju hrupa ter nočnemu vidu, je ta kamera popolna izbira za varnostne rešitve tako podnevi kot ponoči. Opremljena z Ethernet vmesnikom omogoča PoE napajanje, kar olajša namestitev. UBIQUITI UniFi G6 Bullet vključuje napredne funkcije, kot so prepoznavanje obraza, zaznavanje vozil in prepoznavanje registrskih tablic, kar zagotavlja dodatno varnost. Kamera ima IP66 in IK04 zaščito, omogočajo pa tudi stensko, stropno ali drogeljno montažo. Poleg tega ima vgrajen mikrofon in svetlobni senzor, vse to pa je zapakirano v elegantno črno ohišje.
| Vrsta kamere | IP kamera |
| Ločljivost senzorja | 8 Mpixel |
| Tehnologija slikovnega senzorja | 1/1.8in |
| Maksimalna ločljivost videoposnetka | 3840x2160 |
| Največja hitrost zajemanja sličic | 30 št. okvirjev / sekundo |
| Vmesnik | Ethernet |
| Zmanjšanje šuma videa | 2D in 3D zmanjšanje hrupa |
| Funkcije spletne kamere | Nočni vid Zaznavanje obrazov IR filter za rezanje Pet Detection Vremensko Human Detection HDR Vehicle Detection License Plate Recognition |
| Standardi zaščite | IP66 IK04 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Hitri Ethernet / Ethernet |
| Vgrajene naprave | Mikrofon Svetlobni senzor Gumb za ponastavitev IR LED for Nightvision ARM Cortex A53 |
| Zunanja barva | Črn |
| Možnost montaže | Drog / Stenski / Strop |
| Vključena dodatna oprema | Komplet za montažo |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 50 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -20 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Minimalna delovna vlažnost | 0 odstotek |
| Vrsta napajalne naprave | Napajanje prek etherneta |
| Največja vhodna napetost | 57 V |
| Največja poraba energije | 9.9 W |
| Najmanjša vhodna napetost | 37 V |
| Globina (mm) | 88.8 mm |
| Višina (mm) | 82 mm |
| Širina (mm) | 82 mm |
| Nazivna teža | 0.587 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 235 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 105.5 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 123.5 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.2105 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.8 kg |
| Kosi v pakiranju | 6 |
| Dolžina škatle (mm) | 372 mm |
| Širina škatle (mm) | 290 mm |
| Višina škatle (mm) | 320 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 7.263 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810177163398 |
| Senzor kamere |
8 MP |
| Največja ločljivost |
3840x2160 |
| Povezava kamere |
LAN |
| 3G/4G/LTE/5G |
Ne |
| POE napajanje |
Da |
| Pan/Tilt (vrtenje) |
Ne |
| IR nočni vid |
Da |
| Barvni nočni vid (LED) |
Ne |