MUSE MICRO SISTEM CD/MP3 Z BLUETOOTH M-38 BT (M-38 BT)
Nazaj
Muse
3700460205010
3700460205010
Bar koda:
3700460205010
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
0 let
MUSE MICRO SISTEM CD/MP3 Z BLUETOOTH M-38 BT (M-38 BT)
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CD, CD-R / RW, MP3. Združljiv FM stereo radio z digitalnim odčitkom Bluetooth. USB vhodni zaslon. Zaslon LCD z belo osvetlitvijo. Funkcije: CD in uporaba naključno, programiranje, ponovitev predvajanja, funkcija dremeža ...
| Zaslon | LCD zaslon z belo osvetlitvijo |
| Funkcije | Dvosmerni zvočniški sistem |
| Povezljivost | Vrata USB, Aux In Jack (3,5 mm), Stereo slušalke Jack, L / R izhodi zvočnikov |
| Napajanje | AC: 230V ~ 50Hz |
| Mere (Š x V x G) | 160mm (H) x 155mm (W) x 200mm (L) |
| Teža | 1.35 kg |
| Dodatne informacije | moč: 2 x 10W, V paketu: mikrosistem, daljinec |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Širina |
267.0 mm |
| Višina |
222.0 mm |
| Globina |
405.0 mm |
| Teža |
1.35 kg |