ASROCK Intel Arc B570 Challenger OC 10GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 4.0, 1x HDMI 2.1a, 3xDisplayPort 2.1
Nazaj
B570 CL 10GO
B570 CL 10GO
Asrock
4711581490048
Bar koda:
4711581490048
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASROCK Intel Arc B570 Challenger OC 10GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 4.0, 1x HDMI 2.1a, 3xDisplayPort 2.1
Povečajte svojo gaming izkušnjo z grafično kartico ASROCK Intel Arc B570 Challenger OC, ki prinaša vrhunske zmogljivosti z 10GB GDDR6 pomnilnika in podporo za PCI Express 4.0. Uživajte v neverjetni 3D grafiki in stabilnosti z naprednimi tehnologijami, kot so Intel XeSS 2 in DirectX 12 Ultimate.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 4.0 x8 |
| Video čipov | Intel Arc B570 |
| Hitrost jedra GPU | 2600 MHz |
| Količina računskih enot | 18 |
| Količina jedra Tensor | 144 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | HDCP (zaščita digitalne vsebine z visoko pasovno širino) Intel Xe2-HPG Architecture Intel Xe Super Sampling 2 (Intel XeSS 2) Intel Xe Matrix eXtentions (Intel XMX) Intel XeSS Frame Generation Intel Xe Low Latency |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 10 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 19 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 160 bit |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 3 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 600 W |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilnik ventilatorja z dvema režama |
| Širina reže za kartice | 2 reža |
| Funkcije grafične kartice | Striped Axial Fan 0DB Silent Cooling |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 132 mm |
| Višina (mm) | 41 mm |
| Širina (mm) | 249 mm |
| Nazivna teža | 0.72 kg |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Širina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 64 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.9 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 10 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711581490048 |
| Grafični procesor |
Intel Arc B570 |
| Količina pomnilnika |
10 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
600 W |
| RGB |
Ne |