XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition 8GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1, 2xDisplayPort 2.1
Nazaj
RX-96TSW8GBQ
RX-96TSW8GBQ
XFX
840191503191
Bar koda:
840191503191
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition 8GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1, 2xDisplayPort 2.1
Grafična kartica XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Gaming Edition z 8GB GDDR6 pomnilnika, PCIe 5.0, omogoča najvišjo igralno izkušnjo. S podporo za HDMI 2.1 in DirectX 12 Ultimate zagotavlja osupljivo vizualno kakovost in brezhibno delovanje z najnovejšimi igrami. Idealno za resne igralce, ki iščejo hitrost in napredno tehnologijo.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Video čipov | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 44 |
| Hitrost jedra GPU | 1900 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 3320 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 3 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | AMD FreeSync AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Zatiranje hrupa AMD Predpomnilnik AMD Infinity Prikazovalni mehanizem AMD Radiance Super ločljivost AMD FidelityFX AMD RDNA 4 Architecture AMD Fluid Motion Frames 2 |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 400.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 200.3 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 8 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 20 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 340 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 2 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 450 W |
| Vrsta hladilnega sistema | VGA hladilnik (dvojna reža) |
| Širina reže za kartice | 2 reža |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 270 mm |
| Višina (mm) | 48 mm |
| Širina (mm) | 124 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 630 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 198 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 120 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1.4 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.6 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 15.14 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.4 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.2 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840191503191 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 9060 XT |
| Količina pomnilnika |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
450 W |