PNY GeForce RTX 5060 Ti 8GB Overclocked Dual Fan DLSS4 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPort 2.1b
Nazaj
VCG5060T8DFXPB1-O
VCG5060T8DFXPB1-O
PNY
751492795652
Bar koda:
751492795652
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
PNY GeForce RTX 5060 Ti 8GB Overclocked Dual Fan DLSS4 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPort 2.1b
Doživite izjemno igričarsko zmogljivost z grafično kartico PNY GeForce RTX 5060 Ti, ki podpira PCIe 5.0 in HDMI 2.1 ter prinaša najnovejše tehnologije, kot so DLSS 4 in Ray Tracing.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 x8 |
| Video čipov | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Ime jedra GPU-ja | GB206-300 |
| Hitrost jedra GPU | 2407 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 2692 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 4608 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 144 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 48 |
| Količina jedra Tensor | 144 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 36 |
| Podpora monitorjev | 4 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| Navpična sinhronizacija pri največji ločljivosti | 165 Hz |
| 2D/3D funkcije | HDCP (zaščita digitalne vsebine z visoko pasovno širino) Nvidia G-Sync Nvidia Ansel Pripravljen na igre NVIDIA NVIDIA Studio Oddajanje NVIDIA Kodirnik NVIDIA 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA Blackwell Architecture |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR7 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 8 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 28 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 448 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 3 |
| Zahteva operacijski sistem | 64-bitna različica Linuxa Microsoft Windows 10 ali novejša različica |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 600 W |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilnik ventilatorja z dvema režama |
| Širina reže za kartice | 2 reža |
| Poraba energije pri delovanju | 180 W |
| Globina (mm) | 245 mm |
| Višina (mm) | 120 mm |
| Širina (mm) | 39 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 228 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 133 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 39 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.8 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.8 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 751492795652 |
| Grafični procesor |
nVidia Geforce RTX5060 Ti |
| Količina pomnilnika |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR7 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
600 W |