INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 8GB GDDR7 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPort 2.1b
Nazaj
N506T2-08D7-193075N
N506T2-08D7-193075N
Inno3D
8886307700735
Bar koda:
8886307700735
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 8GB GDDR7 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPort 2.1b
Grafična kartica INNO3D GeForce RTX 5060 Ti z Nvidia GeForce tehnologijo in PCIe 5.0 ponuja izjemno hitrost in ločljivost. Opremljena z najnovejšo GDDR7 SDRAM tehnologijo in HDMI 2.1 priključkom, omogoča neprekosljivo igralno izkušnjo. Idealna je za igričarje, ki si želijo hitre in stabilne igre s prekmernimi vizualnimi učinki.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Video čipov | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Ime jedra GPU-ja | GB206-300 |
| Hitrost jedra GPU | 2407 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 2572 MHz |
| Količina pretočnih procesorjev | 4608 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 144 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 48 |
| Količina jedra Tensor | 144 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 36 |
| Podpora monitorjev | 4 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | Nvidia CUDA Nvidia G-Sync Pripravljen na igre NVIDIA NVIDIA Studio Oddajanje NVIDIA Kodirnik NVIDIA 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA Blackwell Architecture RTX Video Super Resolution RTX Remix |
| Podpira API | DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 370.4 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 123.5 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR7 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 8 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 28 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 448 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 3 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 650 W |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilnik VGA |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 250 mm |
| Višina (mm) | 41 mm |
| Širina (mm) | 116 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 328 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 182 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 73 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.15 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 11.54 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 8886307700735 |
| Grafični procesor |
nVidia Geforce RTX5060 Ti |
| Količina pomnilnika |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR7 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
650 W |