XFX SPEEDSTER QICK319 AMD Radeon RX 7700 XT Black Edition Gaming 12GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 4.0, 1xHDMI 2.1, 3xDisplayPort 2.1
Nazaj
RX-77TQICKB9
RX-77TQICKB9
XFX
840191502453
Bar koda:
840191502453
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
XFX SPEEDSTER QICK319 AMD Radeon RX 7700 XT Black Edition Gaming 12GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 4.0, 1xHDMI 2.1, 3xDisplayPort 2.1
Izkusite vrhunsko igričarsko izkušnjo z XFX SPEEDSTER QICK319 AMD Radeon RX 7700 XT. Z 12GB GDDR6 grafičnega pomnilnika, PCIe 4.0 standardom, enim HDMI 2.1 in tremi DisplayPort 2.1 vhodov, poskrbi za izjemno hitrost in stabilnost. Tehnologije kot so AMD RDNA 3 in FreeSync ponujajo tekočo in realistično zmogljivost.
| Zahtevani standardi za razširitvena mesta | PCI Express 4.0 |
| Nabor grafičnih čipov | AMD Radeon RX 7700 XT |
| Ime jedra grafičnega procesorja | Navi 32 |
| Hitrost jedra grafičnega procesorja | 1785 MHz |
| Pospešena hitrost jedra grafičnega procesorja | 2599 MHz |
| Število grafičnih procesorjev | 1 |
| Število procesorskih tokov | 3456 |
| Compute Units Quantity | 54 |
| Število enot za preslikave tekstur | 216 |
| Število izhodnih enot za render (ROP) | 96 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 54 |
| Maksimalno število podprtih monitorjev | 4 |
| Najvišja ločljivost | 7680 x 4320 |
| Funkcije 2D/3D | AMD Stream Technology AMD Eyefinity FreeSync tehnologija AMD Radeon Boost AMD Radeon Anti-Lag AMD Smart Access Memory AMD FidelityFX Super Resolution AMD RDNA 3 Architecture |
| Podpora za API | DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | Pomnilnik video nadzornika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Zmogljivost vgrajenega video pomnilnika | 12 GB |
| Hitrost grafičnega pomnilnika | 18 GB/s |
| Pasovna širina vodila pomnilnika | 192 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 432 GB/s |
| Število vmesnikov HDMI | 1 |
| Vrsta vmesnikov HDMI | HDMI (Tip A) |
| Število vmesnikov za zaslon | 3 |
| Zunanja moč | 2 x 8 pin |
| Zahtevana izhodna moč | 700 W |
| Vrsta hlajenja | VGA hladilnik |
| Card Slot Width | 2.5 slot |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Globina (mm) | 335 mm |
| Višina (mm) | 52 mm |
| Širina (mm) | 130 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.45 kg |
| Neto teža (kg) | 0.6 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 10.5 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.5 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 6 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 840191502453 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 7700 XT |
| Količina pomnilnika |
12 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 2x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
700 W |