XFX SPEEDSTER SWFT210 AMD Radeon RX 7600 CORE Gaming 8GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 4.0, 1xHDMI 2.1, 3xDisplayPort 2.1
Nazaj
RX-76PSWFTFY
RX-76PSWFTFY
XFX
840191500725
Bar koda:
840191500725
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
XFX SPEEDSTER SWFT210 AMD Radeon RX 7600 CORE Gaming 8GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 4.0, 1xHDMI 2.1, 3xDisplayPort 2.1
XFX SPEEDSTER SWFT210 AMD Radeon RX 7600 nudi vrhunsko gaming izkušnjo zahvaljujoč jedru Navi 33 in 8GB GDDR6 pomnilniku. Podpira 4K ločljivost, DirectX 12 in FreeSync tehnologijo, kar zagotavlja gladko in osupljivo igro brez gašenja. Z visoko hitrostjo jedra do 2655 MHz je idealna za najbolj zahtevne igre. Njeni HDMI 2.1 in 3x DisplayPort vmesniki omogočajo povezanost z najnaprednejšimi zasloni.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 4.0 x8 |
| Video čipov | AMD Radeon RX 7600 |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 33 |
| Hitrost jedra GPU | 1875 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 2655 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 4 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | HDCP (zaščita digitalne vsebine z visoko pasovno širino) AMD navidezna super ločljivost (VSR) Ciljni nadzor hitrosti sličic AMD (FRTC) AMD Radeon Chill AMD FreeSync Izboljšana sinhronizacija AMD Radeon Izostritev slike AMD Radeon AMD Radeon Boost AMD Radeon Anti-Lag Pomnilnik AMD Smart Access Super ločljivost AMD Radeon Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Zatiranje hrupa AMD Pogled zasebnosti AMD Povezava AMD Super ločljivost AMD FidelityFX Arhitektura AMD RDNA 3 Videoposnetek AMD Smart Access |
| Podpira API | DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 220.2 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 110.1 GB/s |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 8 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 18 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 288 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 3 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 550 W |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilnik VGA |
| Širina reže za kartice | 2 reža |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 241 mm |
| Višina (mm) | 41 mm |
| Širina (mm) | 131 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Širina pakiranja (mm) | 193 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 93 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1.07 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 10 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840191500725 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 7600 |
| Količina pomnilnika |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
550 W |