XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1, 2xDisplayPort 2.1
Nazaj
RX-96TS316B7
RX-96TS316B7
XFX
840191503412
Bar koda:
840191503412
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC Triple Fan Gaming Edition 16GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1, 2xDisplayPort 2.1
Odkrijte izjemno moč XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC grafične kartice z 16GB GDDR6. S PCIe 5.0, HDMI 2.1 in DisplayPort 2.1 podpora, uživajte v kristalno jasnih vizualnih doživetjih in vrhunski hitrosti. Idealen za gamerske navdušence, ki cenijo hitrost in stabilnost.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Video čipov | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 44 |
| Hitrost jedra GPU | 1900 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 3320 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 3 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | AMD FreeSync AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Zatiranje hrupa AMD Predpomnilnik AMD Infinity Prikazovalni mehanizem AMD Radiance Super ločljivost AMD FidelityFX AMD RDNA 4 Architecture AMD Fluid Motion Frames 2 |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 400.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 200.3 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 16 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 20 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 340 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 2 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 450 W |
| Vrsta hladilnega sistema | VGA hladilnik (dvojna reža) |
| Širina reže za kartice | 2 reža |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 290 mm |
| Višina (mm) | 49 mm |
| Širina (mm) | 124 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 515 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 218 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 125 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1.74 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.8 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 13.9 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.6 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.2 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840191503412 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 9060 XT |
| Količina pomnilnika |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
450 W |
| RGB |
Ne |