XFX Mercury AMD Radeon RX 9060 XT OC White Gaming Edition 16GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1, 2xDisplayPort 2.1
Nazaj
RX-96TMERCW9
RX-96TMERCW9
XFX
840191503443
Bar koda:
840191503443
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
XFX Mercury AMD Radeon RX 9060 XT OC White Gaming Edition 16GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1, 2xDisplayPort 2.1
XFX Mercury AMD Radeon RX 9060 XT OC bela gaming grafična kartica prinaša izjemno zmogljivost za gaming navdušence. Opremljena je z najnovejšo tehnologijo AMD RDNA 4, 16 GB GDDR6 pomnilnika in podporo za PCIe 5.0, HDMI 2.1, ter DirectX 12 Ultimate. Hitrost in stabilnost sta zagotovljeni z naprednim hlajenjem in vrhunskimi specifikacijami.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Video čipov | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 44 |
| Hitrost jedra GPU | 1900 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 3320 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 3 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | AMD FreeSync AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Zatiranje hrupa AMD Predpomnilnik AMD Infinity Prikazovalni mehanizem AMD Radiance Super ločljivost AMD FidelityFX AMD RDNA 4 Architecture AMD Fluid Motion Frames 2 |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 400.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 200.3 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 16 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 20 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 340 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 2 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 450 W |
| Vrsta hladilnega sistema | VGA hladilnik (dvojna reža) |
| Širina reže za kartice | 2 reža |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 320 mm |
| Višina (mm) | 53 mm |
| Širina (mm) | 127 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 445 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 235 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 125 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.5 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 14.97 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840191503443 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 9060 XT |
| Količina pomnilnika |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
450 W |