GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5060 ELITE 8G GDDR7 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPort 2.1b
Nazaj
GV-N5060AORUS E-8GD
GV-N5060AORUS E-8GD
Gigabyte
4719331356392
Bar koda:
4719331356392
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5060 ELITE 8G GDDR7 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPort 2.1b
Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5060 ELITE 8G prinaša izjemno zmogljivost z najnovejšo tehnologijo PCIe 5.0, GDDR7 SDRAM pomnilnikom in podporo za ločljivost do 7680x4320, zagotavljajoč gladko in realistično igralno izkušnjo.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Video čipov | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Ime jedra GPU-ja | GB206-250 |
| Hitrost jedra GPU | 2722 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 3840 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 120 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 48 |
| Količina jedra Tensor | 120 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 30 |
| Podpora monitorjev | 4 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | HDCP (zaščita digitalne vsebine z visoko pasovno širino) Nvidia G-Sync Pripravljen na igre NVIDIA NVIDIA Studio Oddajanje NVIDIA Kodirnik NVIDIA 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA Blackwell Architecture |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 299.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 119.9 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR7 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 8 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 28 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 448 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 3 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 550 W |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilnik VGA |
| Funkcije grafične kartice | RGB LED |
| Funkcije BIOS-a | Dvojni BIOS |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija AORUS Metal sticker |
| Globina (mm) | 329 mm |
| Višina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 128 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 398 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 230 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 85 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1.54 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.91 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 2 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331356392 |
| Grafični procesor |
nVidia Geforce RTX5060 |
| Količina pomnilnika |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR7 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
550 W |
| RGB |
Da |