ASUS Prime Radeon RX 9060 XT OC Edition 8GB GDDR6
Nazaj
90YV0MI0-M0NA00
90YV0MI0-M0NA00
Asus
4711387994184
Bar koda:
4711387994184
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS Prime Radeon RX 9060 XT OC Edition 8GB GDDR6
Grafična kartica ASUS Prime Radeon RX 9060 XT OC Edition z 8GB GDDR6 spomina prinaša vrhunsko zmogljivost in napredne funkcije, kot so AMD FreeSync in DirectX 12 Ultimate. Podpira najnovejša grafična inovacija s PCIe 5.0 ter izhodi HDMI 2.1 in DisplayPort 2.1, kar omogoča izjemno igralsko izkušnjo in multimedijske zmogljivosti v visoki ločljivosti.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Faktor oblike | Velikosti |
| Video čipov | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 44 |
| Hitrost jedra GPU | 2740 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 3330 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 3 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | HDCP (zaščita digitalne vsebine z visoko pasovno širino) AMD FreeSync AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Zatiranje hrupa AMD Predpomnilnik AMD Infinity Prikazovalni mehanizem AMD Radiance Super ločljivost AMD FidelityFX AMD RDNA 4 Architecture AMD Fluid Motion Frames 2 |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 400.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 200.3 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 8 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 20 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 320 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 2 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 550 W |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilnik VGA |
| Širina reže za kartice | 2.5 reža |
| Funkcije BIOS-a | Dvojni BIOS |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Globina (mm) | 304 mm |
| Višina (mm) | 50 mm |
| Širina (mm) | 126 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 405 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 233 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 89 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.49 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.87 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 7.4 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387994184 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 9060 XT |
| Količina pomnilnika |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
550 W |