GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 2xDisplayPort 2.1a
Nazaj
GV-R906XGAMINGOCICE-16GD
GV-R906XGAMINGOCICE-16GD
Gigabyte
4719331357047
Bar koda:
4719331357047
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 2xDisplayPort 2.1a
Odkrijte novo raven zmogljivosti z grafično kartico GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G. Podpira PCIe 5.0, HDMI 2.1 in ima zmogljivo RGB osvetlitev. Idealna za gaming in ustvarjanje vsebin z naprednimi tehnologijami, kot so AMD FidelityFX in Radeon Anti-Lag.
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Faktor oblike | Velikosti |
| Video čipov | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 44 |
| Hitrost jedra GPU | 2780 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 3320 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 3 |
| Največja ločljivost | 7680x4320 |
| 2D/3D funkcije | AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag Pomnilnik AMD Smart Access Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Prikazovalni mehanizem AMD Radiance Super ločljivost AMD FidelityFX AMD RDNA 4 Architecture AMD Fluid Motion Frames 2 |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 400.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 200.3 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 16 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 20 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 320 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 2 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 450 W |
| Vrsta hladilnega sistema | WINDFORCE Cooling System |
| Funkcije grafične kartice | RGB osvetlitev |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 281 mm |
| Višina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 118 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 354 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 183 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 75 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.29 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.84 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331357047 |
| Grafični procesor |
AMD Radeon RX 9060 XT |
| Količina pomnilnika |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
GDDR6 |
| Dodatno napajanje |
DA, 1x 8 PIN |
| Priporočen napajalnik |
450 W |
| RGB |
Da |