ASUS ExpertWiFi EBG15 Gigabit VPN 5 port žični usmerjevalnik, Up to 3 WAN ethernet ports 1 USB WAN, IPS intrusion prevention, Layer 7 firewall, Commercial-grade network security, Easy centralized management ExpertWiFi app
Nazaj
90IG08E0-MO3B00
90IG08E0-MO3B00
Asus
4711387094235
Bar koda:
4711387094235
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ExpertWiFi EBG15 Gigabit VPN 5 port žični usmerjevalnik, Up to 3 WAN ethernet ports 1 USB WAN, IPS intrusion prevention, Layer 7 firewall, Commercial-grade network security, Easy centralized management ExpertWiFi app
ASUS ExpertWiFi EBG15 je robusten žični usmerjevalnik z naprednimi varnostnimi funkcijami, ki zagotavlja komercialno raven zaščite in je idealen za poslovne uporabnike. Opremljen je z do 3 WAN ethernet priključki in USB WAN, omogoča pa nadzor IPS za preprečevanje vdorov ter napreden sloj 7 požarni zid. S centraliziranim upravljanjem prek aplikacije ExpertWiFi je enostaven za upravljanje. Usmerjevalnik podpira različne omrežne protokole in funkcije, kot so LAN, Bluetooth, pa tudi več vrst VPN povezav za dodatno varnost. Zmogljiv 1,8 GHz procesor z dvema jedroma, 512 MB DRAM in 256 MB flash pomnilnika omogočajo učinkovito delovanje tudi pod večjim omrežnim pritiskom.
| Vrsta omrežne naprave | Router |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | LAN + Bluetooth |
| Število procesorskih jeder | 2 |
| Delovni takt | 1.8 GHz |
| Zmogljivost vgrajenega medpomnilnika | 512 MB |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 256 MB |
| WAN | up to 1 GB/s RJ-45 |
| LAN | 4 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T up to 1 GB/s RJ-45 |
| Podprti standardi omrežne skladnosti | IEEE 802.1p (QoS) IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3i |
| Protokoli (Model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IPsec IGMP L2TP PPTP TLS QoS |
| Application Layer | DHCP DNS FTP SSH DDNS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | Podpora NAT URL Filter DMZ podpora |
| Funkcije usmerjevalnika | Spletni vmesnik IPTV Support DHCP Server |
| Antena | Notranji |
| Število brezžičnih LAN anten | 1 |
| Status LED indikatorjev | Status aktivnosti |
| Vgrajene naprave | Reset Button Bluetooth |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| LAN / WAN | 2 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 110 V |
| Širina (mm) | 121 mm |
| Višina (mm) | 26 mm |
| Globina (mm) | 75 mm |
| Nazivna teža | 0.25 kg |
| Barva | Bela |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 220 mm |
| Širina paketa (mm) | 141 mm |
| Višina paketa (mm) | 75 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.6 kg |
| Neto teža (kg) | 0.25 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.6 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387094235 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASUS COMPUTER GmbH |
| Postal address | Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| Electronic address | ProductSafety@asus.com |