ASUS ProArt PF120 ventilatorji, 3x 120mm PWM, daisy-chain konektorji, črni
Nazaj
90DA00M0-B09020
90DA00M0-B09020
Asus
4711636264181
Bar koda:
4711636264181
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
ASUS ProArt PF120 ventilatorji, 3x 120mm PWM, daisy-chain konektorji, črni
ASUS ProArt PF120 ventilatorji ponujajo izjemno zmogljivost hlajenja z večjo hitrostjo 3000 vrt/min in pretokom zraka 104.8 ft³/min. S črnim elegantnim videzom, PWM nadzorom in fluidnimi ležaji zagotavljajo tiho delovanje in stabilnost. Idealni so za tiste, ki iščejo napredno tehnologijo z estetiko in zmogljivostjo.
| Zunanja barva | Črn |
| Vrsta hladilnega sistema | Hladilni ventilatorji |
| Ležaj | Fluidni dinamični ležaj |
| Največja nazivna hitrost | 3000 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 104.8 ft³/min |
| Nazivna napetost | 12 V |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 39 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Nadzor PWM |
| Podprt priključek ventilatorja | 4-pin |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*120mm*28mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 400 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 165 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 45 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.9 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.66 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 5.8 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711636264181 |