ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB vodno hlajenje za procesor
Nazaj
90RC0151-B0EAY0
90RC0151-B0EAY0
Asus
4711387850657
Bar koda:
4711387850657
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB vodno hlajenje za procesor
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 je vrhunski sistem tekočega hlajenja z nastavkom za več vtičnic, 3 x 120mm ARGB ventilatorji in aluminijastim radiatorjem. Kot nalašč za gaming entuziaste, ki iščejo učinkovito in stilizirano rešitev za hlajenje procesorja.
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Oklepaj Vodnik za hitri začetek Vijaki |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM4 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2650 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 800 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 71.44 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 39.6 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasti radiator Nadzor PWM |
| Vgrajene naprave | OLED zaslon |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*120mm*25mm |
| Globina hladilnika | 32 mm |
| Višina hladilnika | 140 mm |
| Širina hladilnika | 394 mm |
| Globina vodnega bloka | 133 mm |
| Višina vodnega bloka | 105 mm |
| Širina vodnega bloka | 123 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Hitrost črpalke | 3200 revolucij / minuto |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 423 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 219 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 154 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.45 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.56 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711387850657 |