ASUS ROG Strix LC II 240 ARGB White Edition vodno hlajenje za procesor z Aura Sync in dvojnimi ROG 120 mm naslovljivimi RGB ventilatorji.
Nazaj
90RC00E2-M0UAY4
90RC00E2-M0UAY4
Asus
4711387120316
Bar koda:
4711387120316
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS ROG Strix LC II 240 ARGB White Edition vodno hlajenje za procesor z Aura Sync in dvojnimi ROG 120 mm naslovljivimi RGB ventilatorji.
ASUS ROG Strix LC II 240 ARGB White Edition je vrhunski sistem vodnega hlajenja za procesorje, zasnovan za navdušence in gamerje, ki zahtevajo izjemno zmogljivost in eleganten izgled. Opremljen z dvojnimi 120 mm naslovljivimi RGB ventilatorji, ponuja prilagodljivo osvetlitev z Asus Aura Sync in učinkovito odvajanje toplote. Izdelan je iz aluminija in bakra, kar zagotavlja optimalno hlajenje z nizko raven hrupa 37.6 dB. Združljiv je s široko paleto platform, vključno s Socket 1156, AM4, 1700 in drugimi. Enota je zasnovana z vzdržljivostjo v mislih, vsebuje zmogljivo črpalko s hitrosti 2800 vrtljajev na minuto in ponuja 72-mesečno garancijo. V paketu so vključeni hiter začetni meni in kabli za enostavno namestitev.
| Barva | Bela |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni Kabli |
| Vrsta hlajenja | Liquid Cooling Radiator |
| Podprti vhodi za procesor | Socket 1156 Socket 1155 Socket 1150 Socket 1151 Socket AM4 Socket TR4 Socket 1200 Socket 1700 Socket AM5 |
| Nazivna najvišja hitrost | 2500 vrtljajev / minuto |
| Nazivna najnižja hitrost | 800 vrtljajev / minuto |
| Nazivno razmerje hitrosti | ± 10 |
| Pretok zraka @ nazivni hitrosti | 80.95 ft³/min |
| Tipična raven hrupnosti delujoče naprave | 37.6 dB |
| Značilnosti hlajenja | Aluminium PWM Control RGB LED |
| Število ventilatorjev | 2 x 120*25*120 |
| Odvodnik toplote – globina | 27 mm |
| Odvodnik toplote – višina | 121 mm |
| Odvodnik toplote – širina | 272 mm |
| Podprte naprave | CPU |
| Waterblock Depth | 45 |
| Waterblock Height | 80 |
| Waterblock Width | 80 |
| Waterblock Material | Copper |
| Pump Speed | 2800 |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 72 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 1 kg |
| Neto teža (kg) | 1 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 1 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4711387120316 |