ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ROG ARGB ventilatorji, Aura Sync
Nazaj
90RC00W1-M0UAY0
90RC00W1-M0UAY0
Asus
4711387579671
Bar koda:
4711387579671
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ROG ARGB ventilatorji, Aura Sync
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD ponuja vrhunsko vodno hlajenje za CPU z napredno RGB osvetlitvijo in učinkovitimi 120mm ROG ventilatorji. Združljiv z vtičnicami kot AM4, AM5, 1151, zagotavlja optimalno hlajenje in osupljiv izgled.
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek Vijaki |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica 1156 Vtičnica 1155 Vtičnica 1150 Vtičnica 1151 Vtičnica AM4 Vtičnica 1200 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 |
| Največja nazivna hitrost | 2200 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 800 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 70.38 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 36 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasti radiator Nadzor PWM RGB LED |
| Vgrajene naprave | LCD zaslon |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*25mm*120mm |
| Globina hladilnika | 27 mm |
| Višina hladilnika | 121 mm |
| Širina hladilnika | 394 mm |
| Globina vodnega bloka | 72 mm |
| Višina vodnega bloka | 72 mm |
| Širina vodnega bloka | 61 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Hitrost črpalke | 2800 revolucij / minuto |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 404 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 207 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 136 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.4 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711387579671 |