COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO Liquid Watercooling - Black
Nazaj
CGR-PSDVARGB-B-240
CGR-PSDVARGB-B-240
COUGAR GAMING
4710483779947
Bar koda:
4710483779947
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO Liquid Watercooling - Black
Odkrijte izjemno zmogljivost z COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO tekočinskim hladilnikom. Združljiv z različnimi podnožji, kot je AM5, ter opremljen z aluminijastim radiatorjem in bakrenim vodnim blokom, omogoča optimalno hlajenje in RGB osvetlitev za privlačen izgled vašega sistema.
| Zunanja barva | Črn |
| Vrsta hladilnega sistema | Tekočinski hladilni radiator |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica 1366 Vtičnica AM3 Vtičnica 1156 Vtičnica 1155 Vtičnica FM1 Vtičnica FM2 Vtičnica 1150 Vtičnica 1151 Vtičnica AM4 Vtičnica 1200 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2500 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 700 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 78.2 ft³/min |
| Nazivni tok | 0.56 A |
| Nazivna napetost | 12 V |
| Nazivna moč | 6.72 W |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 38 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminij Nadzor PWM RGB LED |
| Vgrajene naprave | LCD zaslon |
| Vrsta priključka matične plošče | 3-pinski/4-pin |
| Podpora nazivne napetosti | 5 V ~ 12 V |
| Število oboževalcev | 2 x 120*25*120 |
| Globina hladilnika | 27 mm |
| Višina hladilnika | 121 mm |
| Širina hladilnika | 272 mm |
| Skladne naprave | CPE |
| Globina vodnega bloka | 70 |
| Višina vodnega bloka | 70 |
| Širina vodnega bloka | 59 |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Hitrost črpalke | 2700 |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 350 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 221 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 143 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.8 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.4 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 470 mm |
| Širina škatle (mm) | 610 mm |
| Višina škatle (mm) | 380 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 17.3 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4710483779947 |