ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync
Nazaj
90RC01A1-B0EAY0
90RC01A1-B0EAY0
Asus
4711387929100
Bar koda:
4711387929100
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync
ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB je vrhunski sistem vodnega hlajenja za procesorje s podporo za podnožja kot so AM4 in AM5. Ponaša se s tremi 120 mm ARGB ventilatorji in integriranim LCD zaslonom za nadzor. Njegove aluminijaste plošče in PWM nadzor ponujajo optimalno hlajenje in stabilnost za vrhunske gaming zmogljivosti.
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Oklepaj Vodnik za hitri začetek Vijaki Nalepke |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM4 Vtičnica 1200 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2600 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 650 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 90.78 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 37.4 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasta plošča Nadzor PWM |
| Vgrajene naprave | LCD zaslon |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*120mm*26.6mm |
| Globina hladilnika | 27 mm |
| Višina hladilnika | 120 mm |
| Širina hladilnika | 397 mm |
| Globina vodnega bloka | 80.9 mm |
| Višina vodnega bloka | 77 mm |
| Širina vodnega bloka | 67.1 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 447 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 226 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 148 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.77 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711387929100 |