COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 360 AiO Liquid Watercooling - Black
Nazaj
CGR-PSDVPRGB-B-360
CGR-PSDVPRGB-B-360
COUGAR GAMING
4710483779695
Bar koda:
4710483779695
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 360 AiO Liquid Watercooling - Black
COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 360 je vrhunski sistem tekočega hlajenja, zasnovan za zahtevne igralce, ki iščejo stabilnost in vrhunsko zmogljivost. Podpira širok nabor CPU vtičnic, vključno z AM5, in ponuja osupljivo ARGB osvetlitev, ki doda sodoben pridih vaši napravi. S hitrostjo do 2500 vrtljajev na minuto in aluminijastim radiatorjem zagotavlja izjemno hlajenje, medtem ko LCD zaslon omogoča nadzor ključnih funkcij.
| Zunanja barva | Črn |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM2 Vtičnica 1366 Vtičnica AM3 Vtičnica 1156 Vtičnica 1155 Vtičnica FM1 Vtičnica FM2 Vtičnica 1150 Vtičnica 1151 Vtičnica AM4 Vtičnica 1200 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2500 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 700 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 78.2 ft³/min |
| Nazivni tok | 0.85 A |
| Nazivna napetost | 12 V |
| Nazivna moč | 10.2 W |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 38 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasti radiator |
| Vgrajene naprave | LCD zaslon |
| Vrsta priključka matične plošče | 3-pinski/4-pin |
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Funkcije zaslona | Svetlost 300 nitov |
| Število oboževalcev | 3 x 125mm*125mm*25mm |
| Globina hladilnika | 121 mm |
| Višina hladilnika | 27 mm |
| Širina hladilnika | 272 mm |
| Globina vodnega bloka | 83 mm |
| Višina vodnega bloka | 67 mm |
| Širina vodnega bloka | 83 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Hitrost črpalke | 2700 revolucij / minuto |
| Širina (mm) | 363.3 mm |
| Višina (mm) | 25 mm |
| Globina (mm) | 125 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 457 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 228 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 155 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.17 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.7 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 480 mm |
| Širina škatle (mm) | 490 mm |
| Višina škatle (mm) | 485 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 15.6 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4710483779695 |