CORSAIR NAUTILUS 240 RS ARGB, 2x 120mm ARGB ventilator, vodno hlajenje za procesor
Nazaj
CW-9060092-WW
CW-9060092-WW
Corsair
840006687566
Bar koda:
840006687566
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
CORSAIR NAUTILUS 240 RS ARGB, 2x 120mm ARGB ventilator, vodno hlajenje za procesor
CORSAIR NAUTILUS 240 RS ARGB je zmogljiv vodni hladilni sistem za CPU z dvema 120mm ventilatorjema. Združljiv s podnožji AM4, 1700 in AM5, zagotavlja učinkovito hlajenje z aluminijastim radiatorjem in stilskim RGB osvetljevanjem. Popolnoma prilagodljiv nadzor omogoča hitrosti do 2100 RPM pri nizki ravni hrupa 34 dB. Idealen za napredne tehnološke konfiguracije.
| Zunanja barva | Črn |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM4 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 |
| Največja nazivna hitrost | 2100 vrtljajev / minuto |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 74.37 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 34 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasti radiator Nadzor PWM RGB LED |
| Število oboževalcev | 2 x 120mm*120*25mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Višina (mm) | 125 mm |
| Globina (mm) | 275 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 312 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 213 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 131 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.932 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.493 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006687566 |