| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Cepilec Vodnik za hitri začetek Vijaki Nalepke |
| Vrsta hladilnega sistema | Tekočinski hladilni radiator |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica 1156 Vtičnica 1155 Vtičnica 1150 Vtičnica 1151 Vtičnica AM4 Vtičnica 1200 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2200 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 800 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 70.38 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 36 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminij Nadzor PWM RGB LED |
| Število oboževalcev | 2 x 120*25*120 |
| Globina hladilnika | 27 mm |
| Višina hladilnika | 121 mm |
| Širina hladilnika | 272 mm |
| Globina vodnega bloka | 72 |
| Višina vodnega bloka | 72 |
| Širina vodnega bloka | 61 |
| Hitrost črpalke | 2800 |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 286 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 228 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 139 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.9 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.31 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 7.6 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387414521 |