CORSAIR NAUTILUS 240 RS LCD, 2x 120mm ventilator, vodno hlajenje za procesor
Nazaj
CW-9061031-WW
CW-9061031-WW
Corsair
840440400332
Bar koda:
840440400332
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
CORSAIR NAUTILUS 240 RS LCD, 2x 120mm ventilator, vodno hlajenje za procesor
CORSAIR NAUTILUS 240 RS LCD prinaša visoko zmogljivost z dvema 120 mm ventilatorjema in učinkovitim sistemom tekočega hlajenja za procesorje. Ponaša se z elegantnim črnim dizajnom in LCD zaslonom, ki omogoča prilagodljive nastavitve. Podpira več priljubljenih CPU vtičnic, vključno z AM5, kar zagotavlja široko združljivost. Njegova napredna tehnologija PWM omogoča tiho in stabilno delovanje s pretokom zraka do 72.8 ft³/min. Garancija traja 60 mesecev.
| Zunanja barva | Črn |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM4 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2100 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 420 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 72.8 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 36 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasta plošča Nadzor PWM |
| Vgrajene naprave | LCD zaslon |
| Širina hladilnika | 240 mm |
| Širina (mm) | 120 mm |
| Višina (mm) | 27 mm |
| Nazivna teža | 1.818 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 312 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 213 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 131 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.818 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.37 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 456 mm |
| Širina škatle (mm) | 334 mm |
| Višina škatle (mm) | 444 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 12.1 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440400332 |