ASUS Prime LC 360 ARGB White Edition vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync, belo
Nazaj
90RC0102-B0EAY0
90RC0102-B0EAY0
Asus
4711387861509
Bar koda:
4711387861509
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS Prime LC 360 ARGB White Edition vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync, belo
ASUS Prime LC 360 ARGB White Edition prinaša elegantno vodno hlajenje za vaše računalniške procesorje v stilu. Sistem vsebuje tri zmogljive 120mm ARGB ventilatorje s podporo Aura Sync, ki v kombinaciji z aluminijastim radiatorjem zagotavljajo optimalno hlajenje. Hladilni sistem je združljiv s širokim naborom vtičnic CPU, vključno z AM4, AM5, 1700 in drugimi. Izdelan iz bakra za najboljši prenos toplote, skrbi za tiho delovanje z le 34 dB hrupa in zagotavlja pretočnost zraka do 75,7 ft³/min. S 72-mesečno garancijo in elegantno belo barvo je idealna izbira za estetsko dovršene računalniške sisteme.
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Oklepaj Vodnik za hitri začetek Vijaki |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica 1156 Vtičnica 1155 Vtičnica 1150 Vtičnica 1151 Vtičnica AM4 Vtičnica 1200 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2200 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 600 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 75.7 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 34 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasti radiator Nadzor PWM RGB LED |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*120mm*25 |
| Globina hladilnika | 27 mm |
| Višina hladilnika | 120 mm |
| Širina hladilnika | 394 mm |
| Globina vodnega bloka | 65.1 mm |
| Višina vodnega bloka | 60.58 mm |
| Širina vodnega bloka | 68.5 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 448 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 210 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 137 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.11 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.65 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711387861509 |