ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync, belo
Nazaj
90RC01G2-B0EAY0
90RC01G2-B0EAY0
Asus
4711636155533
Bar koda:
4711636155533
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync, belo
Doživite izjemno hlajenje z ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition. Ta vrhunski sistem tekočega hlajenja zagotavlja stabilnost in hitrost, kar je ključno za gaming sisteme. Podpira različne podnožja, vključno z AM5, in vsebuje tri 120mm ARGB ventilatorje z Aura Sync tehnologijo. Ponaša se z elegantno belo zasnovo in vključuje uporabniku prijazen LCD zaslon.
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek Garancijski list Accessory Pack of Screws and Brackets |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM4 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2500 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 0 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 70.88 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 35.5 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Nadzor PWM RGB LED |
| Vgrajene naprave | LCD zaslon |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*120mm*28.8mm |
| Globina hladilnika | 394 mm |
| Višina hladilnika | 27 mm |
| Širina hladilnika | 120 mm |
| Globina vodnega bloka | 89.17 mm |
| Višina vodnega bloka | 66.92 mm |
| Širina vodnega bloka | 89.17 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Hitrost črpalke | 3400 vrtljajev / minuto |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 455 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 211 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 146 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.66 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.87 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 11.72 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711636155533 |