ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB White Edition vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync, belo
Nazaj
90RC0152-B0EAY0
90RC0152-B0EAY0
Asus
4711636139687
Bar koda:
4711636139687
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
6 let
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB White Edition vodno hlajenje za procesor, trije 120mm ARGB ventilatorji, Aura Sync, belo
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB White Edition je vrhunski CPU sistem tekočega hlajenja z belo prevleko. Ponuja odlično združljivost z AM4, AM5, 1700 in 1851 podnožji. Trije 120mm ARGB ventilatorji in Aura Sync omogočajo osupljive svetlobne učinke. Natančno uravnotežen pretok zraka na 71.44 ft³/min zagotavlja idealno hlajenje za visokozmogljive procesorje.
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Oklepaj Vodnik za hitri začetek Vijaki |
| Vrsta hladilnega sistema | Sistem tekočega hlajenja CPU |
| Podprte vtičnice CPU | Vtičnica AM4 Vtičnica 1700 Vtičnica AM5 Vtičnica 1851 |
| Največja nazivna hitrost | 2650 vrtljajev / minuto |
| Nazivna hitrost Min | 800 vrtljajev / minuto |
| Nazivna stopnja hitrosti | ±10 |
| Pretok zraka @ nazivna hitrost | 71.44 ft³/min |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 39.6 dB |
| Značilnosti hladilnega sistema | Aluminijasti radiator Nadzor PWM |
| Vgrajene naprave | OLED zaslon |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm*120mm*25mm |
| Globina hladilnika | 32 mm |
| Višina hladilnika | 140 mm |
| Širina hladilnika | 394 mm |
| Globina vodnega bloka | 133 mm |
| Višina vodnega bloka | 105 mm |
| Širina vodnega bloka | 123 mm |
| Material vodnega bloka | Baker |
| Hitrost črpalke | 3200 revolucij / minuto |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 72 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 423 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 219 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 154 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.45 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.56 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2.45 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711636139687 |