GIGABYTE Z790 EAGLE AX LGA1700 ATX osnovna plošča - Intel Z790, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
Z790 EAGLE AX
Z790 EAGLE AX
Gigabyte
4719331860998
Bar koda:
4719331860998
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE Z790 EAGLE AX LGA1700 ATX osnovna plošča - Intel Z790, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
GIGABYTE Z790 EAGLE AX je napredna gaming osnovna plošča z LGA1700 podnožjem. Ponuja podporo za procesorje Intel 12., 13. in 14. generacije. Vključuje DDR5 tehnologijo s hitrostjo do 7600MHz za maksimalno zmogljivost, kar omogoča, da vaš sistem deluje hitreje in bolj stabilno. Plošča se ponaša s PCIe 5.0, WiFi 6E, in 2.5Gb LAN, kar zagotavlja izjemno povezljivost. S podporo za HDMI in DisplayPort omogoča vrhunsko vizualno izkušnjo, skupaj z visokokakovostnim 7.1-kanalnim prostorskim zvokom. Idealna je za ustvarjalce vsebin in igričarje.
| Nabor čipov | Intel Z790 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Procesorji Intel 12. generacije Procesorji Intel 13. generacije Procesorji Intel 14. generacije |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica 1700 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 7600MHz |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 192 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP 3.0 |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (ključ M))
|
| Vtična kartica | Krmilnik Wi-Fi: 1 x M.2 (ključ E)
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | Grafika Intel HD |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 1. generacije | 4 (USB 3.2 (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip A)); 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| PS/2 | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (tip A)) |
| Antena | 2 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Faktor oblike | ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 335 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 270 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 80 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.81 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.64 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331860998 |
| Podnožje |
LGA1700 |
| Vezni nabor |
INTEL Z790 |
| Format |
ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
3 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth |