GIGAYBTE B850 EAGLE ICE AM5 ATX osnovna plošča - AMD B850, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B850 EAGLE ICE
B850 EAGLE ICE
Gigabyte
4719331871680
Bar koda:
4719331871680
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGAYBTE B850 EAGLE ICE AM5 ATX osnovna plošča - AMD B850, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, 1xDP, 1xHDMI
GIGAYBTE B850 EAGLE ICE AM5 ATX gaming osnovna plošča prinaša revolucionarne zmogljivosti z AMD B850 čipom. Namenjena je za serije Ryzen 7000/8000/9000 in podpira najnovejše tehnologije, kot sta DDR5 in PCIe 5.0. Omogoča enostavno povezovanje prek HDMI in DisplayPort, ter ponuja napredno RGB osvetlitev za personalizirano izkušnjo. Idealna izbira za zahtevne uporabnike, ki iščejo hitrost in stabilnost.
| Nabor čipov | AMD B850 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Serija AMD Ryzen 7000 AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica AM5 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 8200MHz |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 256 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP AMD EXPO |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: SATA III-600 (4)
|
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (tip A)) |
| PS/2 | 1 |
| USB 3.2 2. generacije | 2 (USB 3.2 (tip A)) |
| USB 3.2 1. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)); 2 (USB 3.2 (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Antena | 2 |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja Temperatura sistema Sistemska napetost |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8+4 zatič |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Faktor oblike | ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 335 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 270 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 80 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.88 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.65 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 16 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331871680 |
| Podnožje |
AM5 |
| Vezni nabor |
AMD B850 |
| Format |
ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
3 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, Gaming, USB 3.2 Gen2, USB 3.2 Type-A |
| RGB |
Da |