GIGABYTE B650 EAGLE AX AM5 ATX osnovna plošča - AMD B650, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B650 EAGLE AX
B650 EAGLE AX
Gigabyte
4719331860158
Bar koda:
4719331860158
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B650 EAGLE AX AM5 ATX osnovna plošča - AMD B650, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
Izdelka trenutno ni na zalogi.
GIGABYTE B650 EAGLE AX je visokozmogljiva gaming osnovna plošča s podnožjem AM5, podporo za DDR5, PCIe 5.0, WiFi 6E in naprednim HDMI 2.1. Zagotavlja hitro povezljivost in stabilnost, kar jo naredi idealno izbiro za navdušene igričarje.
| Nabor čipov | AMD B650 |
| Podprti procesorji | AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 8000 Series |
| Standardi ležišča procesorja | Socket AM5 |
| Podprto št. procesorjev | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Tip pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 7600MHz |
| Največja namestljiva zmogljivost pomnilnika | 192 GB |
| Število pomnilniških rež | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | non-ECC |
| Značilnosti pomnilnika | Unbuffered Dvojno mesto Enotna stopnja XMP AMD EXPO |
| Vtična kartica | Wi-Fi krmilnik: 1 x M.2 (Key E)
|
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: Supports: Nivo 0, Nivo 1, Nivo 10 PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Nivo 0, Nivo 1, Nivo 10 PCI Express 4.0 x2 (2 x M.2 (ključ M))
|
| IntegriranoIntegrirano | Krmilnik za shranjevanjeKrmilnik za shranjevanje: Supports: Nivo 0, Nivo 0, Nivo 1, Nivo 1, Nivo 10, Nivo 10 SATA III-600SATA III-600 (4)
|
| Vgrajena zvočna kartica | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Vrsta avdio izhoda | 7.1 kanalni prostorski zvok |
| Podprti avdio standardi | Avdio z visoko ločljivostjo |
| Vgrajeni LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje |
| PCI Express x16 | 4 |
| PS/2 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB2.0 | 6 (USB tip A) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Avdio vmesnik | 3 (3.5 mm mini vtič) |
| Antenna | 2 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Lastnosti BIOS-a | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 podpora PnP 1.0a podpora UEFI SMBIOS 2.7 podpora DMI 2.7 podpora ACPI 5.0 podpora 256 Mb Flash ROM |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura Napetost Sistemska temperatura Sistemska napretost |
| Značilnosti matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Tip | ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.969 kg |
| Neto teža (kg) | 1.5 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 2 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.3 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4719331860158 |
| Podnožje |
AM5 |
| Vezni nabor |
AMD B650 |
| Format |
ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
3 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth |
| RGB |
Ne |