ASUS B850M MAX GAMING WIFI AM5 mATX osnovna plošča - AMD B850, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, WiFi 6, BT, 1xDP, 1xHDMI, Aura Sync
Nazaj
90MB1LL0-M0EAY0
90MB1LL0-M0EAY0
Asus
4711636062343
Bar koda:
4711636062343
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS B850M MAX GAMING WIFI AM5 mATX osnovna plošča - AMD B850, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, WiFi 6, BT, 1xDP, 1xHDMI, Aura Sync
ASUS B850M MAX GAMING je idealna osnovna plošča za igričarje, ki ponuja vrhunsko zmogljivost z vtičnico AM5, podporo za DDR5 do 256 GB, WiFi 6 ter PCIe 5.0 za najnovejšo strojno opremo. Funkcionalnosti, kot so HDMI 2.1 in RGB osvetlitev, zagotavljajo odlično povezljivost in estetski videz.
| Nabor čipov | AMD B850 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Serija AMD Ryzen 7000 AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica AM5 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 8000MHz |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 256 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | ECC/non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika AMD EXPO |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: SATA III-600 (4)
|
| Vtična kartica | Krmilnik Wi-Fi:
|
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Širina zvočnih podatkov | 24-bitna različica |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 3 |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip A)); 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.2 1. generacije | 2 (USB 3.2 (tip A)) |
| USB 2.0 | 5 (USB 2.0 (tip A)) |
| Zaslonska vrata | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| Antena | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | UEFI 256 Mb bliskovni ROM |
| Zbujanje/spanje | Zbujanje v omrežju LAN |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8+4 zatič |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Microsoft Windows 10 64-bitna različica |
| Kabel vključen | 2 x kabli SATA 6 Gb / s |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek WiFi antena Vijak |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 275 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 275 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 68 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1.07 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.93 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711636062343 |
| Podnožje |
AM5 |
| Vezni nabor |
AMD B850 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
3 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
HDMI, m.2, USB 3.2 Type-A, Wi-Fi, Bluetooth |
| RGB |
Da |