GIGABYTE B840M D2H AM5 mATX osnovna plošča - AMD B840, 2xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, 1xHDMI
Nazaj
B840M D2H
B840M D2H
Gigabyte
4719331868116
Bar koda:
4719331868116
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B840M D2H AM5 mATX osnovna plošča - AMD B840, 2xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, 1xHDMI
GIGABYTE B840M D2H AM5 microATX osnovna plošča je zasnovana za gaming navdušence, ki iščejo hitrost in stabilnost. Podpira AMD Ryzen serije 7000, 8000 in 9000 ter vključuje sodobne tehnologije kot sta DDR5 in PCIe 4.0. Opremljena z 2x M.2 režami, 4x SATA priključki, HDMI in 2.5Gb LAN za popolno povezljivost in zmogljivost.
| Nabor čipov | AMD B840 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Serija AMD Ryzen 7000 AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica AM5 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 4400MHz 4800MHz (PC5-38400) 5200MHz (PC5-41600) |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 128 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 2 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP AMD EXPO |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10 SATA III-600 (4) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 3.0 x2 (1 x M.2 (ključ M))
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | AMD Radeon Graphics |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB tipa A) |
| USB 3.2 1. generacije | 2 (USB tipa A) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| PS/2 | 1 (6-pin) |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja Temperatura sistema Sistemska napetost |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8 zatičev |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja Fuzija RGB |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Vgrajene naprave | Q-FLASH PLUS Button |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 54 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.1 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 12.53 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.03 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331868116 |
| Podnožje |
AM5 |
| Vezni nabor |
AMD B840 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
2 |
| Število m.2 rež |
2 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
HDMI, m.2 |
| RGB |
Da |