| Nabor čipov | AMD B850 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Serija AMD Ryzen 7000 AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica AM5 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 4400MHz 4800MHz (PC5-38400) 5200MHz (PC5-41600) |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 256 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP AMD EXPO |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4) Krmilnik Wi-Fi: Realtek RTL8852CE
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | AMD Radeon Graphics |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E IEEE 802.11 b/g/a/n/ac/ax 2.4/5/6GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| USB 2.0 | 4 (USB tipa A) |
| USB 3.2 1. generacije | 5 (USB tipa A) |
| USB 3.2 2. generacije | 2 (USB tipa A); 1 (USB tipa C) |
| Wi-Fi antena | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 2 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| DisplayPort | 1 |
| Optični izhod S/PDIF | 1 (TOSLINK) |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja Temperatura sistema Sistemska napetost |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8 zatičev |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja Fuzija RGB |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Vgrajene naprave | Q-FLASH PLUS Button |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 270 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 268 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 68 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.76 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 15.78 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.03 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331871123 |