GIGABYTE B860 EAGLE WIFI6E LGA1851 ATX osnovna plošča - Intel B860, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B860 EAGLE WIFI6E
B860 EAGLE WIFI6E
Gigabyte
4719331866822
Bar koda:
4719331866822
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B860 EAGLE WIFI6E LGA1851 ATX osnovna plošča - Intel B860, 4xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
GIGABYTE B860 EAGLE prinaša izjemno stabilnost in hitrost za gaming in druge zahtevne naloge. S podporo za Intel Core Ultra procesorje, DDR5, PCIe 5.0 in WiFi 6E ponuja napredno povezljivost in zmogljivost. Uživajte v visokoresolucijskem zvoku in hitrem prenosu podatkov s 2.5Gb LAN, HDMI ter DisplayPort povezavami. Idealen za navdušence, ki iščejo zanesljivo in moderno osnovno ploščo.
| Nabor čipov | Intel B860 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Intel Core Ultra Processors |
| Standardna vtičnica CPU | Socket 1851 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 9066 MT/s |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 256 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4)
|
| Vtična kartica | Krmilnik Wi-Fi: 1 x M.2
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | Grafika Intel HD |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (tip A)) |
| Wi-Fi antena | 2 |
| PS/2 | 1 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Faktor oblike | ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.8 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.72 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 15.38 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.02 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331866822 |
| Podnožje |
LGA1851 |
| Vezni nabor |
INTEL B860 |
| Format |
ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
3 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Type-C, USB 3.2 Type-A, Wi-Fi, Bluetooth |
| RGB |
Ne |