ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI AM5 mATX igralna matična plošča - AMD B650 4xDIMM DDR5 2xM.2 4xSATA PCIe 4.0 2.5Gb Ethernet WiFi 6 + Bluetooth 1xDisplayPort 1xHDMI s podporo za Aura Sync
Nazaj
90MB1BF0-M0EAY0
90MB1BF0-M0EAY0
Asus
4711081912118
Bar koda:
4711081912118
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI AM5 mATX igralna matična plošča - AMD B650 4xDIMM DDR5 2xM.2 4xSATA PCIe 4.0 2.5Gb Ethernet WiFi 6 + Bluetooth 1xDisplayPort 1xHDMI s podporo za Aura Sync
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI AM5 prinaša izjemno zmogljivost in zanesljivost za navdušujoče igranje iger in vrhunsko večopravilnost. Podpira najnovejše tehnologije, vključno z AMD Ryzen 7000, DDR5 do 5200 MHz, PCIe 5.0, in WiFi 6 za hitro povezljivost. Vgrajene rešitve kot so Aura Sync, HDMI 2.1, in vrhunski 7.1 kanalni zvok zagotavljajo vrhunsko igralno izkušnjo. 36-mesečna garancija dodatno zagotavlja vašo naložbo.
| Nabor čipov | AMD B650 |
| Podprti procesorji | AMD Ryzen 7000 Series |
| Standardi ležišča procesorja | Socket AM5 |
| Podprto št. procesorjev | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Tip pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 5200MHz(PC5-41600) |
| Največja namestljiva zmogljivost pomnilnika | 192 GB |
| Število pomnilniških rež | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | ECC/Non-ECC |
| Značilnosti pomnilnika | Dva DDR kanala Unbuffered OptiMem II AMD EXPO |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: Supports: Nivo 0, Nivo 1, Nivo 10 SATA III-600 (4) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Wi-Fi krmilnik:
|
| Vgrajena zvočna kartica | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Avdio podatkovna širina | 24-bit |
| Vrsta avdio izhoda | 7.1 kanalni prostorski zvok |
| Podprti avdio standardi | Avdio z visoko ločljivostjo |
| Vgrajeni LAN | Da |
| WLAN | Integrirano |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | 2.5 Gbps |
| PCI Express 4.0 x16 | 2 |
| PCI Express 4.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB2.0 | 4 (USB tip A) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Avdio vmesnik | 5 (3.5 mm mini vtič) |
| Wi-Fi antena | 1 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Lastnosti BIOS-a | ASUS CrashFree BIOS 3 ASUS Fan Xpert UEFI ASUS EZ Flash 3 256 Mb Flash ROM |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8+4 pin |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Microsoft Windows 10 64-bit |
| Tip | Micro ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 275 mm |
| Širina paketa (mm) | 275 mm |
| Višina paketa (mm) | 108 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.731 kg |
| Neto teža (kg) | 1.097 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 17.311 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4711081912118 |
| Podnožje |
AM5 |
| Vezni nabor |
AMD B650 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
2 |
| Integrirana grafika |
Ne |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen2, USB 3.2 Type-C, Wi-Fi, Bluetooth |
| RGB |
Da |