GIGABYTE B760M E LGA1700 mATX osnovna plošča - Intel B760, 2xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, 1xD-SUB(VGA), 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B760M E
B760M E
Gigabyte
4719331856052
Bar koda:
4719331856052
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B760M E LGA1700 mATX osnovna plošča - Intel B760, 2xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, 1xD-SUB(VGA), 1xDP, 1xHDMI
GIGABYTE B760M E LGA1700 mATX osnovna plošča je zasnovana za najnovejše procesorje Intel 12., 13. in 14. generacije, ter podpira vrhunski DDR5 SDRAM za izjemno hitrost do 7000MHz. Optimizirana za stabilnost in hitrejše nalaganje, plošča nudi PCIe 4.0, dvokanalni pomnilnik in HDMI izhod za brezhibno gaming izkušnjo.
| Nabor čipov | Intel B760 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Procesorji Intel 12. generacije Procesorji Intel 13. generacije Procesorji Intel 14. generacije |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica 1700 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 7000MHz |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 128 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 2 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4)
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | Grafika Intel HD |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| USB 3.2 1. generacije | 4 (USB 3.2 (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a Podpora za SMBIOS 2.7 128 Mb bliskovni ROM Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja Temperatura sistema Sistemska napetost |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 215 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 54 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.9 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.81 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331856052 |
| Podnožje |
LGA1700 |
| Vezni nabor |
INTEL B760 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
2 |
| Število m.2 rež |
2 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, VGA, m.2, USB 3.2 Type-A |
| RGB |
Ne |