GIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E LGA1851 mATX osnovna plošča - Intel B860, 4xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI, 1xUSB4 Type-C
Nazaj
B860M GAMING X WIFI6E
B860M GAMING X WIFI6E
Gigabyte
4719331867133
Bar koda:
4719331867133
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E LGA1851 mATX osnovna plošča - Intel B860, 4xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI, 1xUSB4 Type-C
GIGABYTE B860M GAMING X WiFi6E je visokozmogljiva osnovna plošča, zasnovana za gaming in napredne uporabnike. Ponuja podporo za DDR5 pomnilnik, PCI Express 5.0, WiFi 6E in ima integriran Intel HD grafični chipset za najnovejše Intel Core Ultra procesorje. Z varnostjo 36-mesečne garancije in hitrim, stabilnim delovanjem je odlična izbira za vsak močan računalniški sistem.
| Nabor čipov | Intel B860 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Intel Core Ultra Processors |
| Standardna vtičnica CPU | Socket 1851 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 9200 MT/s |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 256 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 4 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4) Krmilnik Wi-Fi: 1 x M.2 (ključ E)
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | Grafika Intel HD |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| USB 4.0 | 1 (USB 4.0 (tip C)) |
| USB 3.2 1. generacije | 3 (USB 3.2 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| USB 2.0 | 5 (USB 2.0 (tip A)) |
| Wi-Fi antena | 2 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 270 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 268 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 68 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.43 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.23 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 11.42 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.03 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331867133 |
| Podnožje |
LGA1851 |
| Vezni nabor |
INTEL B860 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
4 |
| Število m.2 rež |
2 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, USB 4.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| RGB |
Ne |