GIGABYTE B860M E LGA1851 mATX osnovna plošča - Intel B860, 2xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B860M E
B860M E
Gigabyte
4719331868260
Bar koda:
4719331868260
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B860M E LGA1851 mATX osnovna plošča - Intel B860, 2xDDR5, 2xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, 1xDP, 1xHDMI
Odkrijte izjemno hitrost in stabilnost z GIGABYTE B860M E osnovno ploščo. Podpira Intel Core Ultra Procesorje, s DDR5 pomnilnikom za optimalno učinkovitost in dvema M.2 režama za hitrejše pomnilniške rešitve. Ta gaming osnovna plošča omogoča visoko zmogljivost z naprednimi funkcijami, kot so PCIe 4.0 podpora, HDMI in DP izhodi za neverjeten vizualni prikaz ter 7.1-kanalni prostorski zvok za poglobljene izkušnje.
| Nabor čipov | Intel B860 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Intel Core Ultra Processors |
| Standardna vtičnica CPU | Socket 1851 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 8800 MT/s |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 128 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 2 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika XMP |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4) Krmilnik za shranjevanje:
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | Grafika Intel HD |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| USB 3.2 1. generacije | 4 (USB 3.2 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| PS/2 | 1 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 215 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 54 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.97 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.89 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331868260 |
| Podnožje |
LGA1851 |
| Vezni nabor |
INTEL B860 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
2 |
| Število m.2 rež |
2 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, m.2 |
| RGB |
Ne |