GIGABYTE B760M H V2 LGA1700 mATX osnovna plošča - Intel B760, 2xDDR5, 1xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B760M H V2
B760M H V2
Gigabyte
4719331878054
Bar koda:
4719331878054
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B760M H V2 LGA1700 mATX osnovna plošča - Intel B760, 2xDDR5, 1xM.2, 4xSATA, 1Gb LAN, 1xDP, 1xHDMI
GIGABYTE B760M H V2 je zmogljiva mATX osnovna plošča za Intel procesorje 12., 13. in 14. generacije. Ponuja podporo za DDR5 SDRAM do 128 GB, vključuje PCIe 4.0 x4 za M.2 enote in omogoča visoko pasovno širino za shranjevanje. Plošča je opremljena z vgrajeno Intel HD grafiko, 7.1-kanalnim prostorskim zvokom ter Gigabitnim Ethernetom za zanesljivo povezljivost. S funkcijami, kot so HDMI, DisplayPort in USB 3.2, je ustvarjena za uporabnike, ki zahtevajo hitrost, stabilnost in napredno tehnologijo.
| Nabor čipov | Intel B760 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Procesorji Intel 12. generacije Procesorji Intel 13. generacije Procesorji Intel 14. generacije |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica 1700 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 4000MHz 8000MHz |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 128 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 2 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | non-ECC |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1, Stopnja 10, Stopnja 5 SATA III-600 (4)
|
| Vgrajen video krmilnik | Da |
| Video čipov | Grafika Intel HD |
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| USB 3.2 1. generacije | 3 (USB 3.2 (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a Podpora za SMBIOS 2.7 128 Mb bliskovni ROM Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja Temperatura sistema Sistemska napetost |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8 zatičev |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 220 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 265 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 54 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.85 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.77 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331878054 |
| Podnožje |
LGA1700 |
| Vezni nabor |
INTEL B760 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
2 |
| Število m.2 rež |
1 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, m.2, USB 3.2 Type-A |
| RGB |
Ne |