GIGABYTE B850M FORCE WIFI6E AM5 mATX osnovna plošča - AMD B850, 2xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
Nazaj
B850M FORCE WF6E
B850M FORCE WF6E
Gigabyte
4719331874308
Bar koda:
4719331874308
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GIGABYTE B850M FORCE WIFI6E AM5 mATX osnovna plošča - AMD B850, 2xDDR5, 3xM.2, 4xSATA, 2.5Gb LAN, WiFi 6E, BT, 1xDP, 1xHDMI
GIGABYTE B850M FORCE gaming osnovna plošča, zasnovana za navdušence z AM5 podnožjem, podporo za zmogljivost DDR5 in PCIe 5.0, zagotavlja hitrost in stabilnost. Idealno za vrhunsko gaming izkušnjo s tehnologijo WiFi 6E in HDMI 2.1.
| Nabor čipov | AMD B850 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | Serija AMD Ryzen 7000 AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica AM5 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 5200MHz (PC5-41600) |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 128 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 2 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP AMD EXPO |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: SATA III-600 (4)
|
| Vtična kartica | Krmilnik Wi-Fi:
|
| Integriran zvok | Da |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Skladni avdio standardi | Zvok visoke ločljivosti |
| Integriran LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| PS/2 | 1 |
| USB 3.2 1. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)); 2 (USB 3.2 (tip A)) |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Antena | 2 |
| Vrsta BIOS-a | AMI |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a UEFI Podpora za SMBIOS 2.7 Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 256 Mb bliskovni ROM |
| Nadzor strojne opreme | Temperatura CPU-ja Napetost CPU-ja Temperatura sistema Sistemska napetost |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8 zatičev |
| Funkcije matične plošče | Nadzor hitrosti ventilatorja |
| Vključena programska oprema | Norton Internet Security (različica OEM) |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| Vgrajene naprave | Q-FLASH PLUS Button |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Višina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 270 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 268 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 68 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.4 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.22 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1.2 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331874308 |
| Podnožje |
AM5 |
| Vezni nabor |
AMD B850 |
| Format |
micro ATX |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Število rež za pomnilnik |
2 |
| Število m.2 rež |
3 |
| Integrirana grafika |
Da |
| Dodatne lastnosti |
DisplayPort, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth |
| RGB |
Ne |