CORSAIR RMx SHIFT Series RM750x, 750W, ATX 3.1, PCIe 5.1, Cybenetics GOLD, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020298-EU
CP-9020298-EU
Corsair
840440485186
Bar koda:
840440485186
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR RMx SHIFT Series RM750x, 750W, ATX 3.1, PCIe 5.1, Cybenetics GOLD, modularni napajalnik
CORSAIR RMx SHIFT Series RM750x je 750W modularni napajalnik, ki zagotavlja tiho delovanje in visoko učinkovitost s certifikatom 80 Plus Gold. Podpira tehnologijo PCIe 5.1, idealno za napredne sisteme. Z nizko stopnjo hrupa ter priročnim nadzorom hitrosti ventilatorja je popolna izbira za sodobne računalniške potrebe.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 10 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 750 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa Manual Fan-speed Control |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| Učinkovitost | 89odstotek |
| +3.3 V | 20 A (120 W) |
| +5V | 20 A (120 W) |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 4 |
| Priključek S-ATA | 6 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 4 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 140 mm |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Napajalni kabel Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 |
| Globina (mm) | 160 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Nazivna teža | 2.84 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 308 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 121 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.84 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.51 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2.84 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440485186 |
| Napajalnik |
750 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |