COUGAR GEX PRO 650 PSU, 80 Plus Gold, 650W, Modularni
Nazaj
CGR GEXP-650
CGR GEXP-650
COUGAR GAMING
4710483778698
Bar koda:
4710483778698
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR GEX PRO 650 PSU, 80 Plus Gold, 650W, Modularni
COUGAR GEX PRO 650 PSU je visokozmogljiv modularni napajalnik s certifikatom 80 Plus Gold, ki zagotavlja do 91 % učinkovitosti. Zasnovan je za stabilnost in zanesljivost z zaščito pred prenapetostjo, podnapetostjo, prekomerno temperaturo in kratkim stikom. Njegov kompaktni ATX format vključuje tiho delujoč 120 mm ventilator in podpira širok spekter priključkov, kar omogoča napajanje najzahtevnejše opreme z največjo izhodno močjo 650 W.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Nazivni tok | 12 A |
| Največja izhodna moč | 650 W |
| Zaščita vezja | Prenapetost Podnapetost Previsoka temperatura Prekomerni tok Zaščita pred kratkim stikom Prevelika moč |
| Modularni napajalnik | Da |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| Učinkovitost | 91odstotek |
| +3.3 V | 20 A (50 W) |
| +5V | 20 A (50 W) |
| +12V | 54.1 A (649.2 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 3 |
| Priključek S-ATA | 8 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 2 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 120 mm |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 10 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 85 odstotek |
| Minimalna delovna vlažnost | 20 odstotek |
| Največja vlažnost v neobratovanju | 95 odstotek |
| Najmanjša vlažnost v neobratovanju | 5 odstotek |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 140 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 84 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 550 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 345 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 241 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.07 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.66 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 11.4 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.17 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.03 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4710483778698 |
| Napajalnik |
650 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |