CORSAIR RMx SHIFT Series RM750x White, 750W, 80 PLUS Gold, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020273-EU
CP-9020273-EU
Corsair
840006668015
Bar koda:
840006668015
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR RMx SHIFT Series RM750x White, 750W, 80 PLUS Gold, modularni napajalnik
CORSAIR RM750x White je izjemen modularni napajalnik z močjo 750W, certificiran kot 80 PLUS Gold. Ponuja vrhunsko učinkovitost, nizko raven hrupa in stabilno napajanje za vaše komponente. S podporo za 24-pinski glavni priključek, več PCI Express in S-ATA priključkov, je idealen za napredne uporabnike in gaming sisteme.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 10 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 750 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| +3.3 V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 3 |
| Priključek S-ATA | 8 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 3 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 140 mm |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 h |
| Zunanja barva | Bel |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Globina (mm) | 160 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Nazivna teža | 3.2 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 302 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 129 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 3.2 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.7 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1.6 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1.6 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1.6 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Pakiranja na paleto | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006668015 |
| Napajalnik |
750 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Bela |