CORSAIR RMe Series RM1000e, 1000W, ATX 3.1, Cybenetics Gold, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020297-EU
CP-9020297-EU
Corsair
840006691327
Bar koda:
840006691327
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
7 let
CORSAIR RMe Series RM1000e, 1000W, ATX 3.1, Cybenetics Gold, modularni napajalnik
Visoko zmogljiv CORSAIR RMe Series RM1000e modularni napajalnik 1000W z 80 Plus Gold certifikatom zagotavlja energetsko učinkovitost in tiho delovanje. Idealna izbira za stabilnost in napredno tehnologijo v gaming sistemih.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Nazivni tok | 10 A |
| Največja izhodna moč | 1000 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| Učinkovitost | 90odstotek |
| +3.3 V | 20 A (75 W) |
| +5V | 20 A (75 W) |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 4 |
| Priključek S-ATA | 12 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 2 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 h |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 150 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 84 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 287 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 184 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 129 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 3.23 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.642 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006691327 |
| Napajalnik |
1.000 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |