GIGABYTE UD750GM PG5 V2 750W modularni napajalnik, 80 PLUS Gold, podpora za PCIe Gen 5.1 in ATX 3.1 standard
Nazaj
GP-UD750GM PG5 V2
GP-UD750GM PG5 V2
Gigabyte
4719331555870
Bar koda:
4719331555870
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
GIGABYTE UD750GM PG5 V2 750W modularni napajalnik, 80 PLUS Gold, podpora za PCIe Gen 5.1 in ATX 3.1 standard
Napajalnik GIGABYTE UD750GM PG5 V2 je zmogljiva 750W modularna naprava s certifikatom 80 PLUS Gold, ki podpira PCIe Gen 5.1 in standard ATX 3.1. Z aktivnim PFC in zaščito pred prenapetostjo zagotavlja visoko zanesljivost in učinkovitost 90%. Idealen je za uporabnike, ki iščejo stabilnost in napredne tehnologije za izboljšano delovanje svojih sistemov.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 750 W |
| Zaščita vezja | Prenapetost Podnapetost Previsoka temperatura Prekomerni tok Zaščita pred kratkim stikom Prevelika moč |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Aktivni PFC |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| Učinkovitost | 90odstotek |
| +3.3 V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 3 |
| 4-pinski priključek za disketni pogon | 1 |
| Priključek S-ATA | 8 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 4 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 120 mm |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 140 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 618 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 269 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 211 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.5 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 2.34 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4719331555870 |
| Napajalnik |
750 W |
| Barva |
Črna |