COUGAR GEXX2 850 - napajalnik, 850 W, 80Plus gold, modularen, črn
Nazaj
CGR GEX X2 850
CGR GEX X2 850
COUGAR GAMING
4710483775437
Bar koda:
4710483775437
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
COUGAR GEXX2 850 - napajalnik, 850 W, 80Plus gold, modularen, črn
Izdelka trenutno ni na zalogi.
COUGAR GEXX2 850 je visoko učinkoviti napajalnik z močjo 850 W, ki se ponaša s certifikatom 80Plus Gold za varčno rabo energije. Njegova modularna zasnova omogoča enostavno prilagajanje kabelske napeljave, kar zagotavlja optimizirano hlajenje in urejenost sistema. Zasnovan za zahtevne uporabnike, zagotavlja stabilnost in zanesljivost delovanja tudi pri najbolj obremenjenih sistemih.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Zaščita vezja | Prenapetost Podnapetost Previsoka temperatura Prekomerni tok Zaščita pred kratkim stikom Prevelika moč |
| Modularni napajalnik | Da |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| Učinkovitost | 91odstotek |
| +3.3 V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 70.8 A (850 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 1 |
| 8-pinski priključek za napajanje +12V | 1 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 2 |
| Priključek S-ATA | 10 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 3 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Globina (mm) | 140 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Nazivna teža | 1.54 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 84 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 330 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 215 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 107 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.76 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.16 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 550 mm |
| Širina škatle (mm) | 345 mm |
| Višina škatle (mm) | 241 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 15.68 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.93 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.23 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4710483775437 |
| Napajalnik |
850 W |
| Barva |
Črna |