CORSAIR RMx Series RM1000x, 1000W, ATX 3.1, Cybenetics Gold, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020271-EU
CP-9020271-EU
Corsair
840006667636
Bar koda:
840006667636
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR RMx Series RM1000x, 1000W, ATX 3.1, Cybenetics Gold, modularni napajalnik
Odkrijte vrhunsko zmogljivost z modularnim napajalnikom CORSAIR RM1000x Series. S podporo za ATX 3.1, 1000W in Cybenetics Gold certifikatom je ta napajalnik zasnovan za tiste, ki zahtevajo največjo moč in učinkovitost. Njegova modularna zasnova omogoča enostavno namestitev in urejeno kabelsko povezavo, kar prispeva k izboljšani zračnosti ohišja in zmanjšanju hrupa. Zmogljiv 140 mm ventilator zagotavlja tiho delovanje in dolgo življenjsko dobo, medtem ko bogata povezljivost, vključno s priključki PCI Express 5.0, skrbi za podporo najnovejših tehnologij. S 120-mesečno garancijo nudimo zanesljivo dolgotrajno delovanje.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 12 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 1000 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| +3.3 V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 6 |
| Priključek S-ATA | 12 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 4 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 140 mm |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 h |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Globina (mm) | 160 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Nazivna teža | 3.65 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 302 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 129 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 3.65 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.89 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 2.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 2.1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Pakiranja na paleto | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006667636 |
| Napajalnik |
1.000 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |