CORSAIR HXi Series HX1000i 1000W, 80 PLUS Platinum, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020259-EU
CP-9020259-EU
Corsair
840006697305
Bar koda:
840006697305
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR HXi Series HX1000i 1000W, 80 PLUS Platinum, modularni napajalnik
Napajalnik CORSAIR HXi Series HX1000i ponuja vrhunsko zmogljivost z močjo 1000 W in certifikatom 80 PLUS Platinum. Z modularnim dizajnom, nizko stopnjo hrupa ter visoko učinkovitostjo je idealna izbira za zahtevne uporabnike, ki cenijo hitrost in stabilnost.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 13 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 1000 W |
| Zaščita vezja | Prenapetost Podnapetost Previsoka temperatura Zaščita pred kratkim stikom Prevelika moč |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus platinasta |
| Učinkovitost | 92odstotek |
| +3.3 V | 25 A (75 W) |
| +5V | 25 A (75 W) |
| +12V | 83.3 A (999.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 8 |
| Priključek S-ATA | 8 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 4 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 140 mm |
| Zunanja barva | Črn |
| Material | Metal |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 310 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 129 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 3.71 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 7.71 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1.95 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1.95 kg |
| Paketi v škatli | 2 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006697305 |
| Napajalnik |
1.000 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |