CORSAIR SF1000, 1000W, SFX, 80 PLUS Platinum, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020257-EU
CP-9020257-EU
Corsair
840006663379
Bar koda:
840006663379
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR SF1000, 1000W, SFX, 80 PLUS Platinum, modularni napajalnik
CORSAIR SF1000, z močjo 1000W in 80 PLUS Platinum certifikatom, je visoko zmogljiv modularni napajalnik SFX oblike, ki zagotavlja zanesljivost in nizko stopnjo hrupa pri visokih obremenitvah. Združljiv je z naprednimi tehnologijami PCIe 5.0 za najnovejše komponente.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Faktor oblike | SFX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 12 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 1000 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus platinasta |
| +3.3 V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 3 |
| Priključek S-ATA | 8 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 4 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 92 mm |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 h |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 314 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 164 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 104 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.05 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 2.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 2.1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Pakiranja na paleto | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006663379 |
| Napajalnik |
1.000 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |