ASUS ROG Loki SFX-L 1200W Titanium modularni napajalnik
Nazaj
90YE00N0-B0NA00
90YE00N0-B0NA00
Asus
4711081721574
Bar koda:
4711081721574
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
ASUS ROG Loki SFX-L 1200W Titanium modularni napajalnik
Izkoristite maksimalno moč in vrhunsko zanesljivost z ASUS ROG Loki SFX-L 1200W Titanium modularnim napajalnikom. Opremljen je s 80 PLUS Titanium certifikatom za 94% učinkovitost, RGB osvetlitvijo in naprednim zaščitnim sistemom. Kompakten design omogoča enostavno namestitev, medtem ko Aura Sync zagotavlja brezhibno estetiko. Idealno za gaming sisteme, ki potrebujejo stabilnost in visokopotovalno učinkovitost.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Največja izhodna moč | 1200 W |
| Zaščita vezja | Prenapetost Podnapetost Previsoka temperatura Prekomerni tok Zaščita pred kratkim stikom Prevelika moč |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | RGB LED |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus titan |
| Učinkovitost | 94odstotek |
| +3.3 V | 20 A (55 W) |
| +5V | 20 A (55 W) |
| +12V | 100 A (1200 W) |
| -12V | 0.8 A (9.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 8-pinski priključek za napajanje +12V | 4 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 4 |
| Priključek S-ATA | 6 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 2 |
| Zunanja barva | Črno/bela |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 125 mm |
| Višina (mm) | 63.5 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Nazivna teža | 2.15 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 285 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 190 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 100 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.84 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 2.15 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711081721574 |
| Napajalnik |
1.200 W |
| Osvetlitev (komponente) |
(A/D)RGB |
| Barva |
Črna |